Home Forum 3D News://3D                          Nowości Książki Imprezy Konkursy Galerie Praca Gdzie kupić Korzystamy z cookies, więcej informacji »
                                                                                                                                       
Nowości
Konkursy
Imprezy
3D Ring
Galerie
Książki
Publikacje
Forum 3D
News://3D
Programy
Modele
Linki
www.cad.pl
Praca
Gdzie kupić
Reklama
Redakcja

 

[zgłoś się]
[regulamin]

 

Szukaj:

3D Top Galeria! - zobacz 9 najlepiej ocenianych prac

 

Patryk Karpuk
Nazywam się Patryk Karpuk, grafiką 3D zajmuję się od kilku lat. Prace wykonane zostały w programie 3ds Max, a rendery za pomocą V-Ray'a. Wykonuję modele, oraz wizualizacje na zlecenie.


 

Mariusz Samson
Nazywam się Mariusz Samson. Grafiką zajmuję się od około 20 lat. Jakiś czas temu zacząłem tworzyć efekty do filmów (miedzy innymi do "E=mc2", Zróbmy sobie wnuka", "Kariera Nikosia Dyzmy", "War Games", "My Baby", "Emperrado", "Rudolf" i filmu "Magiczne drzewo", który zdobył nagrodę "Emmy"i wiele innych). Czasami także zdarza mi się tworzyć do teledysków między innymi do teledysku dla Rey'a Wilsona byłego wokalisty zespołu "Genesis". Mam także na swoim koncie około 200 reklam telewizyjnych.


 

Paweł Witaliński
Nazywam się Marcin Witaliński, kończę studia na Wydziale Architektury, wizualizacjami zajmuje się od 5 lat. Pracuję w 3ds Max'ie, a renderuję w Cebas FinalRender oraz Vray, postprodukcja w Photoshopie.


 

Paweł Kęska
Pracuję w parametrycznym SolidWorks już od 9-ciu lat. Mam świadomość, iż nie jest to program graficzny, jednak w inżynierii design odgrywa ważną rolę, a programy CAD także umożliwiają tworzenie trójwymiarowych wizualizacji.


 

Cezary Szadejko
Od 3 lat profesjonalnie wykonuję wizualizacje architektoniczne i projekty form przemysłowych na zlecenia. Grafiką 3D zainteresowałem się już w Liceum Plastycznym 7 lat temu. Pracuję głównie w 3ds max 9 + Mental Ray i PS. Czasem używam też programów Maya i Blender dla swoich potrzeb.


 

Łukasz Sadlak
Nazywam się Łukasz Sadlak. Modelowaniem i renderingiem zajmuje się od 3 lat. Wykonuję wizualizacje na zlecenia dla firm architektonicznych i dla osób prywatnych. Pracuję na: 3dMax + vRay, Auto-CAD, Adobe Photoshop.


 

Wojciech Miedziocha
Nazywam sie Wojciech Miedziocha, z grafiką mam do czynienia od ponad roku.


 

Bartłomiej Świergosz (SWRK studio)
Z wykształcenia jestem architektem. Grafiką 3D zajmuję się od 9 lat. Wizualizacjami od 7 lat. Zapraszam wszystkich na moją stronę.


 

Adrian Kulawik
Nazywam się Adrian Kulawik, mam 21 lat, grafiką zajmuję się od ponad roku.


 

Robert Jaworski
Modeluję od 2 lat. Używam programów strata 3d, 3dmax. Mieszkam w Warszawie. Wykonuję modele na zlecenie.


 

[1..10] [11..20] [21..30] [31..40] [41..50] [51..60] [61..70] [71..80] [81..90] [91..100] [101..110] [111..120] [121..130] [131..140] [141..150] [151..160] [161..170] [171..180] [181..190] [191..198] [>]

 

  
© Design by eBiu.pl                                                                                                                                         © Serwis internetowy helion.pl
editio Program partnerski sprzedaż Program partnerski encyklopedia informatyki Maja Kierzkowska Andrzej Pikoń Andrzej Kierzkowski Andrzej Kierzkowski Bartosz Danowski Game Development sklep internetowy, sklepy intrenetowe