Home Forum 3D News://3D                          Nowości Książki Imprezy Konkursy Galerie Praca Gdzie kupić Korzystamy z cookies, więcej informacji »
                                                                                                                                        Sprzęt * Oprogramowanie 
Nowości
Konkursy
Imprezy
3D Ring
Galerie
Książki
Publikacje
Forum 3D
News://3D
Programy
Modele
Linki
www.cad.pl
Praca
Gdzie kupić
Reklama
Redakcja

 

[dodaj ofertę]

 

Szukaj:

3ds max 5.1

3ds max for Windows to najlepiej sprzedające się, profesjonalne oprogramowanie do modelowania, animacji i renderingu efektów specjalnych, tworzenia animacji postaci i tworzenia gier. 3ds max dostarcza pełne środowisko 3d i nowy, bardzo szybki, interaktywny rendering. Jest w pełni dostosowywalny do potrzeb użytkownika, a jego łatwo rozszerzalna architektura daje artyście absolutną wolność tworzenia. 3ds max wspiera największą społeczność zewnętrznych developerów ze wszystkich aplikacji 3D.  

    Dealerów: 1

Brazil r/s 1.x

Brazil r/s służy do rozszerzenia możliwości 3dsmax i Autodesk VIZ o fotorealistyczny rendering. Brazil r/s oferuje takie rozwiązania jak: caustic, global illumination, soft shadows, motion blur i radiosity, wszystkie - generowane w prawdziwym ray-tracingu. Zainstalowany pakiet dodaje do 3dsmax i Autodesk VIZ nowe rodzaje świateł, kamer i materiałów. Brazil r/s jest jednym z nielicznych rendererów, które korzystają z prawdziwych algorytmów raytracing'u. 

    Dealerów: 1

Maya Complete i Maya Unlimited

Maya - to jeden z najważaniejszych programów do tworzenia animacji 3D - jest stosowany do modelowania trójwymiarowych scen i postaci na potrzeby filmu, produkcji telewizyjnych i gier komputerowych.  

    Dealerów: 0

Autodesk VIZ 4

Autodesk VIZ 4 (będąc kontynuacją programu 3D Studio VIZ) oferuje pełne środowisko trówymiarowego modelowania bryłowego oraz tworzenia fotorealistycznych wizualizacji i animacji. Pozwala na swobodne poszukiwanie i rozwijanie pomysłów jak i wariantów komunikowania się z klientami, współpracownikami i konsultantami oraz na wykluczanie ewentualnych błędów w projektach. Najnowsza wersja daje również możliwość pełnej i udoskonalonej funkcjonalności programu Lightscape  

    Dealerów: 1

ARTCAM Pro 5

Super narzędzie dla grawerów i agencji reklamowych. Pełne 3D z możliwością generowania kodów CNC na ponad 80 sterowników. Moduły ułatwiające prace projektantów i technologów. Możliwość tworzenia grewerki na podstawie bitmapy. Import grafiki 3D (IGES). Wiele innych możliwości. 

    Dealerów: 0

MicroScribe 3D

MicroScribe 3D to mechaniczny scaner przestrzenny umożliwiający w szybki sposób na wprowadzenie obiektu rzeczywistego do wirtualnej przestrzeni 3D. Oparty jest o mechaniczne przeliczanie wspolrzednych XYZ i ich interpretacje przez sterowniki.  

    Dealerów: 1

PURE 1800

PURE 3D - potężna, godna polecenia i powszechnie dostępna - niemalże dla każdego - karta PCI, renderująca projekty wykonane w Alias|Wavefront™'s Maya®, 3dsmax, 3D Studio VIZ oraz przeznaczona dla użytkowników RenderMan'a. 

    Dealerów: 1

Virtools Dev 2.0

Virtools Dev to potężne, zdarzeniowo zorientowane interaktywne narzędzie do projektowania i tworzenia interakcji w środowiskach 3D na platformę sprzętową PC. Zostało stworzone specjalnie na potrzeby wirtualnych, trójwymiarowych zasobów Internetu i producentów gier. Virtools Dev daje solidną podstawę narzędzia, które pozwolą twojemu zespołowi wyzwolić jego kreatywności wykorzystać cały potencjał zdarzeniowego systemu Virtools Behavior Engine.  

    Dealerów: 1

AutoGRAWER

AutoGRAWER jest programem służącym do projektowania liter i znaków oraz ich wykonywania, drogą grawerowania na frezarkach NC.  

    Dealerów: 0

LightWave 3D [6,5]

Profesjonalny i stosunkowo tani pakiet do produkcji animacji, wizualizacji i efektów specjalnych. Lightwave 3D wykorzystywany może być również przy produkcji gier komputerowych. Realistyczny moduł renderowania stawia tą aplikację na czele frontu 3D. LightWave 3D jest bardzo dobrym, konkurencyjnym rozwiązaniem dla małych profesjonalnych firm multimedialnych. 

    Dealerów: 1

[<] [1..10] [11..20] [21..30] [31..40] [41..50] [51..52] [>]

  
© Design by eBiu.pl                                                                                                                                         © Serwis internetowy helion.pl
editio Program partnerski sprzedaż Program partnerski encyklopedia informatyki Maja Kierzkowska Andrzej Pikoń Andrzej Kierzkowski Andrzej Kierzkowski Bartosz Danowski Game Development sklep internetowy, sklepy intrenetowe