Home Forum 3D News://3D                          Nowości Książki Imprezy Konkursy Galerie Praca Gdzie kupić Korzystamy z cookies, więcej informacji »
                                                                                                                                        Sprzęt * Oprogramowanie 
Nowości
Konkursy
Imprezy
3D Ring
Galerie
Książki
Publikacje
Forum 3D
News://3D
Programy
Modele
Linki
www.cad.pl
Praca
Gdzie kupić
Reklama
Redakcja

 

[dodaj ofertę]

 

Szukaj:

3D Studio MAx4

Potężny pakiet do tworzenia animacji 3D, doskonały modeler obiektów przestrzennych i aplikacja do tworzenia wizualizacji, animacji i pracy w technice postprodukcji.  

    Dealerów: 1

Aura 2.0

Program do montażu grafiki i animacji 2D/3D. Jedno z bardziej uznanych rozwiązań na rynku oprogramowania w zakresie "paint on video". Pakiet o niesamowitych mozliwościach i jednocześnie przystępnej cenie. 

    Dealerów: 1

3D Studio VIZ 3i

Komunikacja daje największą przewagę nad konkurencją. Pozwala zachować integralność projektu i zdobywać nowe kontrakty.  

    Dealerów: 1

PolyTrans 2.2

PolyTrans jest narzędziem do konwersji i przeglądania obiektów 3D i animacji, który tworzy gotowe do renderingu modele najwyższej jakości. Użytkownicy programu PolyTrans nie musza marnować czasu na ręcznym ustawianiu parametrów obiektu gdyż PolyTrans poradzi sobie z każdym aspektem modelu 3D, zarówno parametrami cieniowania, koordynatami mapowania tekstur oraz informacjami o mapach tekstur jak i (dla niektórych formatów) parametrami animacji. Po prostu wczytaj skonwertowany model do swojego ulubionego programu 3D i uruchom rendering - nie ma nic prostszego!  

    Dealerów: 1

VideoToaster

Video Toaster 2 jest rewolucyjnym, programowo zorientowanym systemem pracującym w środowisku Windows NT lub Windows 2000.  

    Dealerów: 1

Rhinoceros

Rhinoceros jest programem do modelowania obiektów w technice NURBS.  

    Dealerów: 1

VideoToaster II

Video Toaster jest rewolucyjnym, programowo zorientowanym systemem pracującym w środowisku Windows NT lub Windows 2000.  

    Dealerów: 1

Realsoft 3D

Realsoft 3D jest pełnym pakietem programowym przeznaczonym do tworzenia obrazów i animacji, w których dużą rolę odgrywa realistyczność tworzonych scen. 

    Dealerów: 0

DC 1000

32 bitowa karta PCI z interfejsem bus mastering 2.1 umożliwia 

    Dealerów: 0

DV 500

Zawodowa, cyfrowo-analogowa karta pracująca w oparciu o CODEC DV oraz dwustrumieniowość danych co pozwala na częściową realizację miksowania obrazu lub dodawania napisów w czasie rzeczywistym. Karta wyposażona jest w 3 złącza DV (jedno 

    Dealerów: 0

[<] [1..10] [11..20] [21..30] [31..40] [41..50] [51..52] [>]

  
© Design by eBiu.pl                                                                                                                                         © Serwis internetowy helion.pl
editio Program partnerski sprzedaż Program partnerski encyklopedia informatyki Maja Kierzkowska Andrzej Pikoń Andrzej Kierzkowski Andrzej Kierzkowski Bartosz Danowski Game Development sklep internetowy, sklepy intrenetowe