Home Forum 3D News://3D                          Nowości Książki Imprezy Konkursy Galerie Praca Gdzie kupić Korzystamy z cookies, więcej informacji »
                                                                                                                                        Sprzęt * Oprogramowanie 
Nowości
Konkursy
Imprezy
3D Ring
Galerie
Książki
Publikacje
Forum 3D
News://3D
Programy
Modele
Linki
www.cad.pl
Praca
Gdzie kupić
Reklama
Redakcja

 

[dodaj ofertę]

 

Szukaj:

Wacom PL-400

Monitor LCD i tablet graficzny w jednym urządzeniu. Dane techniczne wyświetlacza : aktywna matryca TFT, przekątna 13,3", rozdzielczosc 1024 x 768, plamka 0,264. Tablet : powierzchnia robocza 270,4 x 202,8, rozdzielczość 508 lpi, dokładność +- 0,5 mm. Do tabletu dołączane jest bezbateryjne piórko UltraPen oraz karta graficzna Trident Cyber 9397 4 MB PCI. Dostępne są sterownki dla Windows 9x, NT 4.0 i MAC OS 7.0 i wyższe. Przeznaczenie Grafika i CAD. 

    Dealerów: 1

trueSpace 4

Program do grafiki 3D. Posiada narzędzia do zaawansowanego modelowania (m.in. NURBS) oraz animacji.  

    Dealerów: 0

Poser 4

Popularny program do projektowania i animacji postaci ludzkich oraz zwierząt. Posiada możliwość eksportu gotowych obiektów do większości aplikacji 3D. W komplecie jest ponad 60 w pełni oteksturowanych modeli ludzi i zwierząt. 

    Dealerów: 0

Wacom Intuos A5

Czuły na na nacisk tablet graficzny z serii WACOM Intuos o obszarze roboczym A5 / 203,2 x 162,4 mm i rozdzielczości 2540lpi. 

    Dealerów: 1

miroVIDEO DC50

32 bitowa karta PCI z interfejsem bus mastering 2.1 zapewniająca transmisję danych na dysk twardy z szybkością do 7MBit/sekundę.  

    Dealerów: 0

Studio DV

Tania, 32 bitowa karta PCI z interfejsem bus mastering umożliwiająca przechwytywanie do i odtwarzanie z komputera cyfrowego (DV) obrazu wideo w czasie rzeczywistym. 

    Dealerów: 0

PhotoModeler

Program do konstrukcji obiektów przestrzennych na podstawie fotografii. Jeden z pierwszych modelerów CAD wykorzystujących fotogrametrię do tworzenia modeli o bardzo wysokim współczynniku dokładności, na podstawie zwykłych zdjęć. 

    Dealerów: 0

Rhino 3D

Modeler obiektów trójwymiarowych. Rhino 3D łączy najlepsze zalety programów CAD z nowoczesną technologią modelowania powierzchni NURBS.  

    Dealerów: 1

3D Studio VIZ

Program uzupełniający możliwości AutoCAD wzakresie wizualizacji, zbudowany na bazie 3D Studio MAX-a, pomniejszonego o zaawansowane możliwości animacji, za to z narzędziami dedykowanymi dla architektów (automatyczna generacja schodów, drzwi,...) Dzięki DWG Linking rysunki przygotowane w AutoCAD są dynamicznie powiązane z projektem tworzonym w 3D Studio VIZ. System Sunlight intuicyjnie wykreśla i umożliwia skomplikowane rozkłady cieni, a narzędzie Camera Matching pozwala wtopić utworzony projekt w fotografię. Narzędzie do panoramicznego renderingu i przeglądania SmoothMove umożliwia wstępne pokrycie elementów teksturą i interaktywne przeglądanie projektu z dowolnej perspektywy.  

    Dealerów: 1

3D Studio MAX

Program przeznaczonym do profesjonalnej animacji i modelowania 3D na platformie PC. Dedykowany dla producentów filmów, reklamówek, pokazów i gier komputerowych oraz twórców interaktywnych form przekazu. 3D Studio MAX to jeden z najpopularniejszych programów na rynku grafiki komputerowej. Z programem współpracuje bardzo duża ilośc plug-inów, rozszerzająca możliwości pakietu podstawowego. 

    Dealerów: 1

[<] [1..10] [11..20] [21..30] [31..40] [41..50] [51..52] [>]

  
© Design by eBiu.pl                                                                                                                                         © Serwis internetowy helion.pl
editio Program partnerski sprzedaż Program partnerski encyklopedia informatyki Maja Kierzkowska Andrzej Pikoń Andrzej Kierzkowski Andrzej Kierzkowski Bartosz Danowski Game Development sklep internetowy, sklepy intrenetowe